Nabídka dýmkařského cateringu

Kvalitní dým na jakoukoliv akci a to nejen v Brně

Základem naší atmosféry jsou dýmky, které si užijete, i když dýmku vidíte poprvé, nicméně ji chcete zkusit, chodíte častěji, či patříte do řádů černokněžníků. A tento požitek chceme nabídnout i Vám, na Vaší akci, formou naší cateringové nabídky.
Catering na brněnském Majálesu 2022
Velká či malá akce? Není problém
Dokážeme si přizpůsobit jakékoliv akci. Na velikosti nezáleží.

Připravíme Vám malý dýmkařský catering na narozeninovou oslavu či svatbu.
Nebo není problém přivézt dýmky i na velké akce a festivaly typu Majáles či Wild Fest.
Kluci z Para Bellum na našich akcích vytvořili vždy skvělou atmosféru Mohli jste je potkat například na Mendelu zóně Brněnského Majálesu 2022, kde jejich stánek navštívilo spoustu návštěvníků a díky tomu se Mendelu zóna stala nejlepším místem na oddech mezi koncerty. Kluci měli na výběr z několika druhů vodních dýmek. S Para Bellum jsme byli vždy na akcích velmi spokojení a pokud hledáte skvělý podnik s vodními dýmkami i na svou akci, tak Para Bellum je určitě jasná volba a my je můžeme doporučit.
SU PEF Mendelu, 2021 + 2022
Catering na brněnském Majálesu 2022
Jste v Brně nebo někde na samotě? Dojedeme kamkoliv
Žádná cesta není příliš špatná a žádná vzdálenost příliš velká, abychom nedojeli.

Nezpevněné polní cesty nejsou pro nás překážkou, která by nás odradily, spíše naopak. Dobrodružství máme rádi.
Dojedeme kamkoliv, třeba i na samoty do lesa nebo do autokempu.
V rámci partnerských vztahů jsme si objednali catering od mistrů a mistryň z Para Bellum Lounge na naší seznamovací akci pro studenty prvních ročníků brněnských VŠ. S jejich přístupem jsme z naší strany byli nadmíru spokojeni. Vstřícné a ochotné jednání. Veškerou techniku si obstarali sami, my jen ukázali, kde se napojit k elektřině a vodovodu. Pozbytek jejich návštěvy jsme se jen nesli na hutných oblacích velmi kvalitního servisu vodních dýmek. Klobouk dolů, že pro ně nebyl problém ani s dostupností kempu vzdáleného 100km od Brna. Můžeme jen doporučit, ať už formou cateringu nebo návštěvy jejich provozovny na Štefánikově 22 v Brně. Dýmu zdar!
Blábloviny, 2022
Výhled z apartmá na narozeninovém cateringu v Brně
Máte zájem?
Každá akce je individuální, stejně jako požadavky a představy.

Pro domluvení možností, volejte +420 733 382 121.
Veľmi ochotný prístup, veľký vyber príchutí a perfektná atmosféra. Asi týmito slovami by som zhrnula náš pocit z pôsobenia Para Bellum na festivale Hudba z FEKTu. Hovorím najmä za organizačný tím, i keď ani ja som neodolala a ochutnala som počas priebehu nejakú tú dýmečku.
Studenti pro studenty, VUT FEKT, 2022